ПОДЗВОНИТИ
Menu

ВІДГУКИ

Покупець Олександр
Власник BYD Yuan Plus FLAGSHIP 2023, м. Умань

Добрий день, хочу розповісти про автівку BYD YUAN PLAS, яку було придбано 8 червня 2023 року у Електрокінь (Київ). Що сказати - дуже задоволений покупкою. Дуже. Менше ніж за 11 місяців машинка пробігла майже 25000 км по одометру. При заявленій максимальній швидкості 160 км/год ну 168 км/г, більше не їде. Що сказати, проблем ніяких не було, за виключенням: їжджу по таких дорогах, дуже поганих, то при 20000 км замінив стоєчки заднього амортизатора (прим. «Електрокінь»- було замінено тяги стабілізатора задні), а далі будемо бачити. Дуже все «вері–вел». Дуже дякую «Електрокінь». Мав справу з Іваном та Олександром . Дуже добрі хлопці. Що можу сказати - тільки респект. Купуйте такі машини - не пошкодуєте. 60,4 кВт - взимку вистачає на 300 км, влітку на 420 км при швидкості 90 км/год. Дякую.

23 квітня 2024 року

Відео відгук на TikTok
Покупець Дмитро («Дуже гарна людина»)
Власник ID4 Pure+, м. Ужгород

Добрий день, шановні друзі. Пройшло півроку як ми придбали цей чудовий автомобіль Volkswagen ID4. Купували його у компанії ЕЛЕКТРОКІНЬ в місті Києві вулиця зодчих. У двох словах що можна сказати: автомобілем повністю задоволені, брали його для дружини , тобто жінка за кермом і ось для тих хто має сумніви – на екрані рівень заряду 95% і ще можна проїхати 484 км, ну 500 точно накатує. При чому що взимку у ній тепло , тихо та затишно і влітку вмикаєш кондиціонер. Панорама в неї супер. Компанія ЕЛЕКТРОКІНЬ, у якої ми її брали, надала нам всі, всі послуги, тоб то навіть посприяли поставити на облік в МРЕВ на номери. Ми приїхали в Київ, нас зустріли, підвезли у офіс. Показали як усе працює. Пояснили нам усі деталі. Навіть у самого простого PURE+ а отак все працює (покупець посилається на електропривід багажника в даному випадку , дивись відео за посиланням). Ну мало яка машина так може похвалитися. Приїхали перерахували гроші, прошивку зробили по їх рекомендації , ну і поїхали ми на такій файній машинці додому. Пройшло півроку , от вже перше травня сьогодні і всі, всі задоволені. От навіть хочу щось вигадати таке, але не виходить. Коротко, компанія ЕЛЕКТРОКІНЬ вона дійсно відповідальна та серйозна, порядні люди і раджу з ними мати справу. Машиною повністю задоволені, так що їм гарних продаж, вам гарного настрою, мирного неба над головою……

1 травня 2024 року

Відео  відгук на TikTok
Покупець Сергій
Власник ID6 PRO, м. Київ

Добрий день. Хочу розповісти за свій автомобіль Volkswagen ID.6 . Купив я його у минулому році . Проїхав на ньому дуже багато кілометрів - 15000. Зовсім ніяких проблем, ні взимку , ніколи. Дуже задоволений. Якщо Ви завжди їздили та дивилися в яку ціну «солярка», бензин, то зараз цього немає. Вдома заряджаю. Їду.
Придбав у хлопців на Кільцевій. Їх стоянка має назву ЕЛЕКТРОКІНЬ. Хлопці тямущі. Машини в них гарні, рекомендую.

30 квітня 2024 року

Відео  відгук на TikTok
Власниця Олена
Електромобіль BYD E2, м. Львів

Всім привіт. Купили машинку BYD E2 в «ЕЛЕКТРОКІНЬ». За два роки пробіг 33400 км. Прекрасно від’їздила зиму, заметілі, сніги. Раджу всім купляти в «ЕЛЕКТРОКІНЬ»

2 травня 2024 року

Відео  відгук на TikTok
Покупець Андрій

Купив у автосалоні "ЕЛЕКТРОКІНЬ" електробус і використовує його для доставки води

Відео  відгук на TikTok
Покупець Богдан
4 сезони на ID4 PRO, 55000 км

Всім привіт. Купив у хлопців на «Електрокінь» отаке от авто, вже більше трохи року, десь рік і три місяці їжджу . Їжджу по місту в загалом, але багато . Наїздив вже біля 56 000 кілометрів. Загалом дуже задоволений машиною. Все чудово. У хлопців є сервіс свій. Надають консультації коли потрібно. Ось показую, майже 56 000 км наїздив. Дуже задоволений хлопцями і авто.

22.05.2024

Відео  відгук на TikTok
Тест-драйв